O nas

Agencja Interaktywna eM-COM Web Solutions

NASZA AGENCJA REALIZUJE SKUTECZNY MARKETING INTERNETOWY UŻYWAJĄC NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH MEDIÓW

eM-COM to agencja interaktywna mieszcząca się w Zielonej Górze. Naszą główna specjalizacją jest wdrażanie stron internetowych, sklepów internetowych aplikacji internetowych oraz zaawansowanych paneli administracyjnych. Na życzenie klienta zajmujemy się pozycjonowaniem SEO, reklamą adwords oraz obsługą portali społecznościowych. Agencja Interaktywna eM-COM Web Solutions powstała pod inną nazwą w roku 2016. Dwa lata później została zmieniona nazwa i przeprowadziliśmy rebranding na obecną strukturę. Pracujemy dla wielu krajów m.in. Wielka Brytania, Chiny czy Niemcy.

DLACZEGO WŁAŚNIE EM-COM?

Realizując każdy projekt, staramy się jak najdokładniej zrozumieć klienta, jego cele, wizje i kierynek działań, by jak najdokładniej odzwierciedlić projekt zgodny z przyszłością firmy. Dlatego kładziemy duży nacisk na dokładność realizacji by zarówno zleceniodawca jak i klienci byli zachwyceni projektem.

OD PIERWSZEGO KONTAKTU DO FINAŁU USŁUGI:

  • Kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy;
  • Bezpłatna wycena;
  • Ustalenie spotkania lub ewentualna wymiana informacji poprzez portale komunikacyjne (Skype, Messenger);
  • Ustalenie szczegółów współpracy, terminu realizacji, pełen kosztorys;
  • Pełny harmonogram prac związanych z projektem;
  • Finalizacja usług;

SPOSÓB ROZLICZANIA Z KLIENTEMI

Podczas ustaleń szczegółów współpracy, również jest ustalana forma naliczania kosztów za usługi. Przyjmujemy dwie opcje:

  • ustalona stała kwota za konkretny zakres prac nad projektem. Jest to idealna opcja dla firm, które mają sprecyzowany zakres funkcji dla swojej strony/aplikacji i są przekonani, że nie będą one poddawane żadnym modyfikacjom;
  • praca na podstawie ustalonej kwoty za godzinę pracy nad zakresem działań, które mogą być cały czas modyfikowane. Ta opcja jest idealna dla firm, które rozpoczynają swój biznes i będą pojawiać się zmiany podczas tworzenia projektu.